Odbiór i recykling EPP (spienionego polipropylenu)

W zakresie odbioru odpadów ze spienionego polipropylenu (EPP) oferujemy rzetelną i długoterminową współpracę obejmującą odbiór odpadów produkcyjnych i nieprodukcyjnych np. komponenty z EPP używane w produkcji, opakowania, boxy, tacki logistyczne, itp. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak też firm i instytucji. Zakres naszych usług obejmuje odbiór odpadu EPP, zorganizowanie odpowiedniego transportu i przetworzenie EPP na wysokiej jakości polipropylen (PP). Do zmniejszania indeksów magazynowych EPP używamy kompaktorów, np. firmy Greenmax, które pozwalają na znaczne zmniejszenie objętości zalegających odpadów.

Wszelkie potrzebne informacje uzyskają Państwo poprzez kontakt telefoniczny lub e-mailowy z nami.
Posiadamy wszystkie wymagane prawem zezwolenia i decyzje administracyjne na zbieranie i przetwarzanie polipropylenu spienionego.

Sprzedaż ProNOVEL

ProNOVEL jest to granulat polipropylenu (PP) otrzymywany w procesie recyklingu spienionego polipropylenu (EPP). Przetwarzanie odbywa się na nowoczesnej linii technologicznej, gdzie uzyskiwany jest wysokiej jakości granulat polipropylenu (PP). Czystość granulatu ProNOVEL oraz powtarzalność procesu pozycjonuje nasz produkt na równi z oryginałem. ProNOVEL ma szerokie zastosowanie w opakowaniach, pojemnikach, częściach samochodowych, produktach stosowanych w budownictwie i gospodarstwach domowych.